شاید یکی از آخرین گزینه هایی که در زمان کودکی دوست داشتید آن را هدیه بگیرید، لباس زیر بود. اما دیگر الان قضیه فرق کرده است و حتی با گرفتن لباس زیر به عنوان هدیه بسیار خوشحال می شوید زیرا دیگر فرصت خرید و پیدا کردن لباس زیر را ندارید. در این مطلب به معرفی چند نکته برای انتخاب لباس زیر هدیه ای برای افرادی که قصد خرید هدیه را دارند خواهیم پرداخت . پیشنهاد می کنیم این مطلب فوق العاده کارآمد را از دست ندهید…

1- تیپ شخصیتی فرد را در نظر بگیرید.

فرقی ندارد که استدلال شما از لباس زیر به عنوان هدیه چیست ، اما یکی از موارد مهم در انتخاب لباس زیر هدیه ای که قرار است به دوست صمیمی خود هدیه دهید،خرید لباس زیر مطابق تیپ شخصیتی او است. برای مثال اگر دوست شما شخصیتی راحت طلبی دارد بهترین گزینه به عنوان لباس زیر برای او لباس های زیر گشاد و راحت است.

لباس زیر مردانه دکتر کوالا

2- به سایز توجه داشته باشید

یکی از سخت ترین کارها در انتخاب لباس زیر به عنوان هدیه، پیدا کردن سایز طرف مقابلتان است. معمولا خرید لباس زیر سایز اشتباه برای همه افراد ناامید کننده است. اگر با شریک زندگی خود زندگی می کنید یا مدت زمان معینی را با آنها سپری می کنید ، احتمالاً می دانید که هر روز لباس هایی را می پوشند و کدام یک را روزانهد برای شستشو راهی ماشین لباسشویی می کند ، بنابراین از این موقعیت استفاده کنید و اندازه لباس زیر او را بررسی کنید یا از او سایزش را بپرسید! خراب کردن غافلگیری خیلی بهتر از خراب کردن روحیه است.

3- سبک سلیقه ی آنها را بشناسید

وقتی صحبت از خرید لباس زیر می شود ، همه ی ما به یاد تنوع زیاد آن ها می افتیم. در خرید لباس زیر مطابق سلیقه ی طرف مقابلتان شما دستتان کاملا باز است و تنها کافی است تا سلیقه ی او را شناسایی کرده و طبق سلیقه ی او به دنبال مناسب ترین لباس زیر باشید.

4- راحتی را در اولویت قرار دهید

به یاد داشته باشید ، شما در حال خرید چیزی برای دوست و یا همسر خود هستید ، نه برای خودتان. در حالی که بیشتر افراد دوست دارند در لباس زیر خوب و زیبا به نظر برسند ، اگر لباس زیر احساس خوب و راحتی لازم را نداشته باشد، دیگر زیبایی آن به چشم فرد نخواهد آمد.
یک لباس زیر راحت باید دارای درزهای نرم باشد یا اصلا درزی برای اذیت کردن نداشته باشد د و به گونه ای طراحی شده باشد که کاملا بر بدن بنشیند .

5- کیفیت را در نظر بگیرید

هیچ کس برای خرید لباس هدیه ای به دنبال یک لباس زیر ارزان و بی کیفیت نمی گردد. پس قطعا شما هم کیفیت را فدای قیمت لباس زیر نمی کنید. به علاوه ، لباس های با کیفیت بالا دوام زیادی دارند و همین موضوع موجب می شود تا فرد مورد نظر فرصت بیشتری برای فکر کردن در مورد شما با هربار پوشیدن خواهند داشت.

رنگ لباس زیر مردانه دکتر کوالا

6- به رنگ لباس زیر دقت کنید

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در انتخاب لباس زیر، رنگ لباس زیر هدیه ای است.سعی کنید لباس زیر با رنگ مورد علاقه طرف مقابلتان تهیه کنید.معمولا رنگ های سفید، مشکی و خاکستری متداول ترین رنگ ها در انتخاب لباس زیر به حساب می آیند که همه ی افراد طالب آن هستند.

7- کیفیت پارچه را مد نظر قرار دهید

معمولا لباس زیر با حساس ترین مناطق بدن شما در تماس نزدیک می باشد. این بدان معناست که پارچه لباس زیر باید در حین برخورد با بدن شما کاملا نرم باشد ، و باید در برابر شرایط مختلف مقاومت و دوام زیادی داشته باشد.

برای مثال لباس زیر از جنس ابریشم تنها نیمی از این آزمایش را پشت سر می گذارد.زیرا این جنس پارچه هر چقدر هم نرم باشد ، در برابر فشار دوام بالایی ندارد و به محض این که عرق را تمیز کنید ، مرطوب می ماند و پوست شما را خفه می کند. بهترین نوع پارچه در لباس های زیر، لباس های زیر نخی پنبه ای هستند که از کیفیت و دوام بسیار بالایی برخوردار می باشند.

8- فانتزی بودن را چاشنی کار کنید

سعی کنید در خرید لباس زیر هدیه ای کمی خلاقیت به خرج دهید و کمی فانتزی بودن را چاشنی کار کنید. برای مثال شما می توانید لباس های زیر با طرح های کارتونی خریداری کنید و آن را به دوست و یا همسر خود هدیه دهید.

9- با یک پیام آن را هدیه دهید

لباس زیر به تنهایی یک لباس است. اگر وقت و تلاش خود را صرف ساختن پیام خوب برای همراهی با آن نکنید ، هدیه هرگز ارزش و زیبایی لازم را نخواهد داشت. از قلب پیامی بنویسید و حتی اگر لباس زیر را که انتخاب کرده اید دوست نداشته باشند ، بسیار بیشتر از هدیه قدردانی خواهند کرد.

رنگ لباس زیر مردانه

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *