چند وقت است که در رابطه با خرید لباس زیر جدید فکر یا تحقیق کردید؟ در خرید لباس زیر به چه عواملی توجه می کنید؟ آیا اصلا پیش از خرید لباس زیر از خود سوالاتی در این رابطه می کنید؟
شاید بسیاری از ما برای خرید لباس زیر مردانه چنین سوالاتی از خودمان نپرسیمو بدون هیچ علم و تحقیق لباس زیر نامناسبی برای خود خریداری کنیم. بسیاری از ما لباس های زیر را جزء لباس های پر اهمیت نمی دانیم اما باید این را گفت که لباس زیر یکی از مهم ترین لباس های هر فرد است که باید در خرید آن توجه ویژه ای داشت.
در این مطلب به بیان شش سوالی که باید پیشاز خرید لباس زیر از خودتان بپرسید،خواهیم پرداخت و هرکدام از این سوالات را با همدیگر بررسی خواهیم کرد.

 انتخاب سایز لباس زیر مردانه

1- آیا انتخاب سایز لباس زیر من سایز صحیحی است ؟

تنها خود شما هستید که می توانید به این سوال پاسخ صحیح را بدهید. برای پیدا کردن پاسخ لباس زیر فعلی خود را بررسی نمایید. معمولا لباس های زیر باید کاملاً متناسب با بدن و اندام جنسی شما باشد و پس از پوشیدن آن نباید برجستگی و یا چروکی در پوست در پوست شما ایجاد کند زیرا بروز چنین مشکلی نشان دهنده ی این است که لباس زیر شما سایز کوچکی دارد و این موضوع باعث تحریک و قطع گردش خون اندام جنسی شما می شود.

2- چه سبک لباس زیری مناسب من است؟

برای پیدا کردن سبک مورد علاقه خود برای انتخاب لباس زیر ممکن است احتیاج به آنالیز و بررسی نوع تیپ پوششی شما باشد، البته گاهی اوقات باید از تیپتان پیروی نکنید و این قانون را زیر پا بگذارید. گاهی اوقات بهتر است سلامتیتان را در انتخاب لباس زیر در نظر بگیرید و تنها به دنبال زیبایی یک لباس زیر نباشید.

3- در انتخاب لباس زیر چه نوع جنس پارچه ای را باید انتخاب کنم؟

این سوال کاملا به سبک زندگی شما بستگی دارد. برای انتخاب نوع جنس پارچه ی لباس زیر ابتدا چند سوال باید از خود بپرسید: آیا هر روز از این نوع لباس زیر استفاده می کنید؟ با چه سبک پارچه ای احساس بهتری دارید؟ آیا این نوع پارچه چیزی است که مناسب لباس زیر باشد؟ و…
به طور کلی از پرکاربرد ترین و بهترین پارچه های مورد استفاده در لباس های زیر می توان به این پارچه ها اشاره داشت که با معرفی این نوع پارچه ها کار شما در انتخاب لباس زیر بسیار آسان تر خواهد شد:

  • Cool Cotton : این جنس از پارچه دارای لطافت پنبه ای با رطوبت زدایی بهتر و قابلیت تنفس بیشتر می باشد. اگر به دنبال یک لباس زیر برای استفاده ی مکرر میباشید انتخاب این نوع پارچه را به عنوان پارچه ی لباس زیر به شما پیشنهاد می کنیم.
  • Second Skin: این نوع پارچه معمولا برای روزهایی مناسب است که شما باید راحتی خود را به حداکثر برسانید و به چیزی تبدیل شوید که می خواهید در آن زندگی کنید. مواد نرم ابریشمی برای روزهای طولانی در دفتر کار ، یک شب عادی برای بیرون رفتن و گردش و یا یک روز استراحت در داخل خانه عالی است. توجه داشته باشید این نوع پارچه برای روزهای فعال که نیاز به عرق کردن دارید ایده آل نیستند و ممکن است باعث حساسیت شما بشوند.

4- آیا لازم است لباس زیر قدیمی خود را تعویض کنم؟

مهم نیست که یک جفت لباس زیر خوش پوش باشد ، همه لباس ها دارای طول عمر مفیدی می باشند. اگر لباس زیر شما کمی ظاهر و خاصیت را از دست داده و مانند گذشته دیگر خوب نیست ، لزوماً هنوز نباید آن را دور بیندازید کنید. اما اگر لباس زیر شما سوراخو یا پاره پاره است و یا بعد از شستشو بوی نامطبوعی ، آن را سریعا دور بیندازید زیرا باید گفت که دیگر عمر لباس زیر دلبندتان به پایان رسیده است و استفاده ی بیشتر از آن موجب آسیب به سلامتی شما می شود.

سبک لباس زیر مردانه

5- چند عدد لباس زیر جدید بخرم بهتر است؟

همه افراد فضای کمد را برای نگهداری از لباس زیر متنوع را ندارند ، بنابراین اگر فضای اتاقتان کم است بهتر است قبل از شروع خرید ، یک سرشماری برای لباس زیر انجام دهید.

اگر فعالیت زیادی دارید و یا فقط زیاد عرق می کنید ، بهتر است روزانه دو جفت لباس زیر بین یک روز لباسشویی و روز دیگر داشته باشید. اگر برای کارهایتان زیاد مجبور به مسافرت زیاد هستید ، برای رفع نیازهای سفر خود باید مجموعه جداگانه ای از لباس غیره را در دست داشته باشید تا دیگر نگران انجام شستشو های لحظه آخری قبل یا بعد از سفر نباشید. پس دانستیم که شرایط کاری و فعالیتی شما جزء عواملی است که باید در خرید لباس زیر به آن توجه داشته باشید.

6- آیا من به اندازه کافی از لباس های زیرم استفاده می کنم؟

یکی دیگر از عواملی که باید در نظر بگیرید این است که چه مدت طول کشید تا مجبور شوید لباس زیرتان را به سطل زباله بیندازید. اگر فقط چند ماه گذشته است و شما در حال ایجاد سوراخ در فاق یا کمر پاره شده هستید ، یا دستورالعمل های مراقبت را نادیده می گیرید یا لباس زیر ارزش پولی را که برای آن خرج کرده اید را ندارند و شما یک جنس نامرغوب خریداری کرده اید. این دفعه برای خرید لباس زیر یک اشتباه را دو بار مرتکب نشوید و سعی کنید لباس زیر ی را پیدا کنید که جنس و کیفیت مطلوبی دارند حتی اگر گران قیمت باشند زیرا شما لیاقت بهترین ها را دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *