به گفته ی بسیاری از محققان و پزشکان، یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب لباس زیر برتر، بهداشتی بودن آن است. همچنین آنها معتقدند یک لباس زیر خوب نباید دوام بالایی داشته باشد زیرا استفاده ی طولانی مدت از لباس زیر می تواند یک امر کاملا غیر بهداشتی باشد.

سایر فاکتورهایی که یک لباس زیر را به بهترین لباس زیر تبدیل می کند شامل: کیفیت بالای پارچه حتی با وجود قیمت بالا ، پارچه ی ضد حساسیت به کار رفته در آن و راحتی آن است.

هرساله در دنیا با توجه به فاکتورهای گفته شده بهترین لباس های زیر مردانه انتخاب می شوند. در سال 2021 نیز مانند سایر سال ها بهترین برندهای لباس زیر با توجه به فاکتورهای مورد نظر افراد و داوران انتخاب شده اند که در ادامه به معرفی این برند ها خواهیم پرداخت…

لباس زیر مردانه سال 2021

رتبه ی اول: شورت های ترانک

بهترین برند های تولیدی شورت های ترانک: برند هانرو ، برند درک رز ، برند CDLP

این نوع شورت مناسب چه افرادی است؟این نوع شورت گزینه ی بسیار فوق العاده ای برای افرادلاغر اندام و افرادی است که طرفدار شلوارها و شورت های فاق کوتاه می باشند.

شورت های ترانک‌ها، مدل کوتاه‌تری از باکسر بریف‌ها هستند که معمولا از میانه تا بالای ران هستند. اگر که شما دارای کمر و اندام باریکی باشید، این مدل شورت مردانه برایتان گزینه ی بسیار مناسبی به حساب می آید زیرا این نوع لباس زیر، به حالت گره وبرجسته جمع نمی‌شوند. اما اگر عضلات و ران‌های درشت‌تری دارید، باکسر ترانک‌ها برای شما مناسب نیستند چون هنگام حرکت کردن شما، جابجا می‌شوند.

این نوع شورت معمولا با شورت کوتاه هیبریدی بوکس اشتباه گرفته شود ، بی شک می توان گفت این شورت یکی از جدیدترین و راحت ترین شورت در دنیای لباس زیر مردانه به حساب می آید.

شورت های ترانک

شورت ترانک دارای ویژگی های زیادی همچون:

  • راحتی
  • خوش فرمی
  • حفاظت از ران و لگن
  • و… می باشد.

رتبه ی دوم: شورت های بریف

بهترین برندهای تولیدی شورت های بریف در دنیا:: Emporio Armani ، Tom Ford ، Orlebar Brown

این نوع شورت مناسب چه افرادی است؟ این شورت معمولا یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی با رانهای بزرگتر ، مانند انواع بازیکنان راگبی ، و مدل های Jacquemus به حساب می آید.

این نوع شورت مردانه همچنین با جلوگیری از اصطکاک، حداکثر راحتی را برای شما به ارمغان می آورد. این گونه شورت های باکسر در چندین سایز موجود هستند، بنابراین با همه جثه ها سازگاری دارند. طول این شورت سبب افزایش ماهیچه پا می گردد و برای فعالیت های ورزشی نیز بسیار مناسب است.

شورت های بریف

رتبه سوم: شورت های باکسر

بهترین برندهای تولیدی شورت های باکسر: Sunspel ، M&S ، Hamilton و Hare

این نوع شورت مناسب چه افرادی است؟ این شورت یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی با پایین تنه ی جمع و جور و افرادی با ران های کوچکتر می باشد.
همانطور که می دانید شورت های باکسر نوعی لباس زیر کلاسیک و قدیمی مرسوم در بین آقایان است که از طرفداران بسیار زیادی برخوردار می باشد و محبوبیت خاصی بین آقایان دارد.

این نوع شورت مردانه بسیار راحت است که دارای ویژگی های مثبت بسیار زیادی می باشد.

در آخر در رابطه با این نوع شورت باید گفت، درصورتی‌که ران‌های پُری دارید، لباس ‌زیرهایی متناسب با استایل خود، مثل باکسر یا باکسر بریف(بریف نوعی مدل شورت مردانه بدون ساق است که در بالای ران حلقه‌ای شکل می‌شود، شورت اسلیپ) بپوشید که شورت مردانه به صورت صحیح بر اندام های شما بنشیند و شما را خوش اندام تر جلوه دهد.

شورت های باکسر

رتبه چهارم: شورت های باکسر بریف

بهترین برندهای تولیدی شورت های باکسر بریف در دنیا:Calvin Klein ، CDLP ، Versace

این نوع شورت مناسب چه افرادی است: با توجه به نوع طراحی این نوع شورت،مناسب اکثر افراد با اندام های مختلف به حساب می آید.
شورت باکسر بریف تنها یک شورت باکسر عادی نیست ، این شورت به اندازه ی باکسر جمع و جور نیست ، به همین ترتیب ، این نوع شورت مردانه برای مردان بی شماری به یک موضوع جالب تبدیل شده است.

با توجه به اینکه این نوع شورت‌ ترکیبی از دو شورت مردانه است، که هم به خوبی بر روی بدن می‌نشیند و هم راحتی را برای شما به ارمغان می‌آورد. اگر هم طبع گرمی دارید و هم اهل پوشیدن شلوارهای جین هستید این نوع شورت بهترین انتخاب برای شماست.

همچنین باکسر بریف ها مناسب افرادی است که باسن و کفل بزرگ‌تری دارند زیرا حالت کشسانی این شورت ، باعث میشود که این شورت پوشانندگی بیشتری نسبت به بریف‌ها داشته باشند و نیازی نیست که کل روز همه حواستان به بالا کشیدن لباستان باشد. همچنین اگر شما قدبلند باشید، باکسربریف‌ها گزینه‌های راحت و مناسبی هستند زیرا با کمرکشی بلند خود، مانع از جابجایی در هنگام خم شدن شما می‌شوند.

شورت های باکسر بریف

نتیجه گیری

برای انتخاب صحیح یک شورت مردانه، اطلاع از تفاوت های انواع مدل های شورت مردانه و کاربرد هریک از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. همچنین در نظر داشتن مواد استفاده شده در تولید شورت های مردانه بسیار ضروری است .علاوه بر این انتخاب لباس زیر مردانه بایستی براساس سلیقه و علاقه صورت گیرد. رنگ المان مهم دیگری است که هنگام خرید شورت مردانه باید آن را مد نظر قرار دهید. برای رسیدن به انتخاب ایده آل سعی کنید تا به قسمت های مختلف شورت (درزها، کش، پارچه، جیب و موارد دیگر) توجه و آنها را بررسی نمایید. با توجه به نوع برند لباس زیر می توانید انتخاب خودتان را براساس بودجه در نظر گرفته شده مطابقت دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *