کلیه سفارشات مشتریان دی کی استایل حداکثر پس از گذشت 24 ساعت کاری پردازش خواهد شد. البته این زمان برای سفارشاتی که قبل از تعطیلات آخر هفته ( پنجشنبه و جمعه ) و تعطیلات رسمی ثبت می شوند تا 48 ساعت کاری متغییر است.

توجه داشته باشید که زمان پردازش کالا زمانی است که سفارش تحویل شرکت های تیپاکس و یا پست می باشد و زمان تحویل کالا به مشتری نیست. زمان تحویل سفارش با توجه به شهر مقصد، نوع شرکت ارسال کننده، روش ارسال و پرداخت میتواند از 2 ساعت تا ۵ روز کاری متغیر باشد.

پرداخت در محل:

گزینه پرداخت در محل به صورت نقدی واز طریق کارت بانکی در حال حاضر فقط برای آدرس های دریافت کننده در مناطق 1 تا 14 تهران فعال است که در هنگام ثبت سفارش، گزینه ارسال از طریق پیک را در سفارش خود انتخاب نموده اند.

در زمان های ویژه مانند روز های تعطیل یا روزهای شلوغ مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، سفارشات با تاخیر ارسال شود.

نحوه تحویل گرفتن سفارش:

لطفا هنگام دریافت سفارش خود به مامورین ارسال ( پست، تیپاکس و پیک ) کارت شنایی معتبر ارائه دهید.

کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت امکان تحویل کالا را وجود نخواهند داشت.

با توجه به اینکه سفارشات خارج از سیستم دی کی استایل و به وسیله شرکت های حمل و نقل و پست تحویل میشود، نیاز است شما هنگام دریافت سفارش حتما از صحت ارسال از نظر سلامت فیزیکی بسته بندی ( مخدوشی جعبه، پارگی پاکت و …) و همچنین تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور مامور ارسال مطمئن شوید، در غیر اینصورت بسته ارسالی را تحویل نگرفته و بازگردانید.

بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی و تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور آن خواهد بود.

لازم به ذکر است اگر سفارشی را تحویل بگیرید که دارای بسته بندی مخدوش باشد امکان پیگیری بعدی وجود ندارد.

تمامی سفارشات ثبت شده در وب سایت دی کی استایل در صورت انتخاب گزینه ارسال از طریق تیپاکس از طریق شرکت حمل و نقل تیپاکس ارسال میشود که هزینه ارسال سفارشات از این طریق به صورت پس کرایه است که به عهده مشتری می باشد.

در صورت تمایل به ارسال بسته از طرق دیگر با پشتیبانی به شماره 88788874-021 تماس حاصل فرمایید.

ارسال از انبار دی کی استایل به تیپاکس و پست کرایه شهری ندارد.